Ataşehir ilçesi 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe çevre ilçeleridir. Ataşehir diğer ilçelerin arasında kaldığı ve onlardan daha geç ilçe olmasından dolayı diğer ilçelerin bazı mahalleleri Ataşehir İlçesi’ne bağlanarak…

Ataşehir ilçesi 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe çevre ilçeleridir. Ataşehir diğer ilçelerin arasında kaldığı ve onlardan daha geç ilçe olmasından dolayı diğer ilçelerin bazı mahalleleri Ataşehir İlçesi’ne bağlanarak Ataşehir’in mahalleleri oluşturulmuştur.

Ataşehir Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme

Ataşehir Belediyesi e-belediye sistemini kullanan belediyeler arasında yer almaktadır. E-belediye sistemi yardımı ile Ataşehir online işlemler üzerinden birçok işlemlerinizi yapmanız mümkündür. Bu işlemleriniz arasında Ataşehir Belediyesi borç sorgulama ve Ataşehir Belediyesi borç ödeme işlemleri de bulunmaktadır.

Aşağıda sizlere Ataşehir Belediyesi borç sorgulama ve borç ödeme ile ilgili bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantı yardımı ile Ataşehir Belediyesi’ne olan vergi borcunuzu sorgulayıp öğrenebilir, ödemiş olduğunuz borçlarınızı görebilirsiniz.

Bu bağlantıya tıkladığınızda sizden TC kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi isteyen bir alan çıkacaktır. Bu alanları doldurup borç sorgulama ve ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ataşehir Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işlemlerinizi yapmak için TIKLAYIN…

Kaynak: http://e-sorgulamamerkezi.com/atasehir-belediyesi-borc-sorgulama-ve-borc-odeme.html