Avcılar İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan şirin bir ilçedir. İlçe içinden E-5 ve TEM yolları geçmektedir.
Avcılar Belediyesi Şikayet Başvuru
Önce İnsan sloganı ile yola çıkan Avcılar Belediyesi e-belediye hizmetlerinde de önde gelmektedir. Avcılar Belediyesi şikayet başvuru işlemi de bu…

Avcılar İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan şirin bir ilçedir. İlçe içinden E-5 ve TEM yolları geçmektedir.

Avcılar Belediyesi Şikayet Başvuru

Önce İnsan sloganı ile yola çıkan Avcılar Belediyesi e-belediye hizmetlerinde de önde gelmektedir. Avcılar Belediyesi şikayet başvuru işlemi de bu hizmetlerden biridir. Avcılar Belediyesi şikayet başvuru işleminizi aşağıda size verilen bağlantı yardımıyla yapmanız mümkündür.

İlgili bağlantıdan sadece şikayet değil bilgi edinme, öneri gibi işlemlerinizi de yapmanız mümkündür. Bu bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfada karşınıza TC kimlik numarası, ad soyad, konu gibi bölümler bulunmaktadır.

Bu bölümleri doldurduktan sonra alt bölümden isterseniz döküman yükleyebilmektesiniz. Konu ile ilgili döküman yükleme işlemi yapmayacaksanız kaydet butonuna tıklayarak şikayet, dilek, bilgi edinme başvuru işleminizi yapmış olursunuz.

Sol tarafta bulunan başvuru sorgulama menüsü yardımıyla da daha önceden başvuruda bulunduğunuz şikayet, bilgi edinme başvurularınızın sonuçlarını öğrenebilmektesiniz.

Avcılar Belediyesi şikayet, bilgi edinme başvurusunda bulunmak için TIKLAYIN…

Kaynak: http://e-sorgulamamerkezi.com/avcilar-belediyesi-sikayet-basvuru.html