Belediyelerin vatandaşlarına bir çok hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetleri verebilmesi için belediyelerin bütçesinin olması gerekmektedir. Büyükçekmece ilçemiz hızlı gelişen bir ilçedir. Bu ilçemizin etrafında yeni yeni yerleşim bölgeleri oluşmaktadır. Bu yerleşim yerlerine Büyükçekmece…

Belediyelerin vatandaşlarına bir çok hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetleri verebilmesi için belediyelerin bütçesinin olması gerekmektedir. Büyükçekmece ilçemiz hızlı gelişen bir ilçedir. Bu ilçemizin etrafında yeni yeni yerleşim bölgeleri oluşmaktadır. Bu yerleşim yerlerine Büyükçekmece Belediyesi altyapı, yol su gibi hizmetleri götürmektedir.

Büyükçekmece Belediyesi Dilek Şikayet

Büyükçekmece Belediyesi resmi web sayfası üzerinden birçok hizmeti kullanıma sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de Büyükçekmece Belediyesi dilek şikayet hizmetidir. Aşağıda belediye dilek şikayet hizmetini nasıl kullanacağınız anlatılmış ve ilgili bağlantı verilmiştir. Bu hizmet sadece şikayet için verilmiş olmayıp dileklerinizi teşekkürlerinizi de iletebilirsiniz.

İlgili bağlantıya tıkladığınızda açılan ekranda sizden bazı bilgiler istenmektedir. Bu bilgiler ad soyad, telefon, e-posta, adres gibi bilgilerdir. Bu bilgilerin alt bölümünde şikayete konu olan adres bilgisi, ve alt tarafta bulunan konu alanına da şikayetin mahiyetini yazıp kaydet butonuna tıklayın. Şikayetinizi gizli yapmak istiyorsanız şikayet bilgileri kısmında bulunan gizli şikayet butonunu tıklayıp buranın tik işareti ile işaretlenmesini sağlayın.

Bütün alanları doldurduktan sonra size şikayetiniz ile ilgili geri dönüşün nasıl yapılmasını istiyorsanız belirtin. Bu bölümde e-posta, telefon, posta gibi seçenekler bulunmaktadır. Daha sonra alt tarafta bulunan kaydet butonuna tıklayarak şikayetinizi oluşturun.

Büyükçekmece belediyesi dilek şikayet hizmetini kullanmak için TIKLAYIN…

Kaynak: http://e-sorgulamamerkezi.com/buyukcekmece-belediyesi-dilek-sikayet.html