Günümüz teknolojilerinin ilerlemesi ile birlikte bunun kullanımı da yaygınlaşmıştır. İnternet üzerinden birçok uygulama ve programlar sayesinde işlerimiz kısa sürede yapılmakta ve zamandan tasarruf sağlamaktayız. Belediyeler de bu sürece ayak uydurmuş ve e-belediye hizmeti vermeye…

Günümüz teknolojilerinin ilerlemesi ile birlikte bunun kullanımı da yaygınlaşmıştır. İnternet üzerinden birçok uygulama ve programlar sayesinde işlerimiz kısa sürede yapılmakta ve zamandan tasarruf sağlamaktayız. Belediyeler de bu sürece ayak uydurmuş ve e-belediye hizmeti vermeye başlamıştır.

Büyükçekmece Belediyesi Borç Sorgulama

Büyükçekmece İstanbul İli’nin trakya tarafında yer alan bir ilçesidir. Bu ilçe hızlı bir şekilde gelişme gösteren ilçelerin başında gelmektedir.

Büyükçekmece Belediyesi teknolojinin ilerlemesine ayak uydurmuş ve e-belediye sistemine geçiş yapmıştır. Bu sistem üzerinden vatandaşlar artık birçok bilgilerine ulaşıp sorgulama yapmaktadır. Bu sorgulamalardan biri de Büyükçekmece Belediyesi borç sorgulama işlemidir.

Büyükçekmece Belediyesi borç sorgulama işlemi için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz. Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza Büyükçekmece Belediyesi hızlı sorgulama ekranı gelecektir. Bu sorgulama işleminizi sisteme üye olmadan da yapabilmektesiniz.

İlgili ekranda sizden istenen sicil no/TC kimlik no/ vergi no bilgilerinden herhangi birini ve doğum veya kuruluş tarihinizi istenilen alan yazıp giriş butonuna tıklayarak borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Büyükçekmece Belediyesi borç sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Kaynak: http://e-sorgulamamerkezi.com/buyukcekmece-belediyesi-borc-sorgulama.html