Türk Telekom ülkemizde ev telefonu, cep telefonu ve internet gibi iletişim hizmetlerini vermektedir. Bu hizmetleri veren bazı şirketlerin de alt yapı hizmetini vermektedir. Bu yönden Türk Telekom çok güçlü bir alt yapıya sahiptir. Türk Telekom kendi web sayfası üzerinden de bir çok sorgulama…

Türk Telekom ülkemizde ev telefonu, cep telefonu ve internet gibi iletişim hizmetlerini vermektedir. Bu hizmetleri veren bazı şirketlerin de alt yapı hizmetini vermektedir. Bu yönden Türk Telekom çok güçlü bir alt yapıya sahiptir. Türk Telekom kendi web sayfası üzerinden de bir çok sorgulama hizmeti vermektedir.

Türk Telekom Borç Sorgulama ve Ödeme

Türk Telekom web sayfası üzerinden Türk Telekom borç sorgulama ve Türk Telekom borç ödeme işlemlerinizi rahatlıkla yapabilmektesiniz. Aşağıda sizlere verilen bağlantıya tıklayarak bu işlemlerinizi rahatlıkla yapabilmektesiniz.

İlgili bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan web sayfasında;

  • Ev telefonu borç sorgulama
  • Cep telefonu borç sorgulama
  • İnternet borç sorgulama

gibi işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Açılacak olan web sayfasında sizlerden TC kimlik numarası ile borç sorgulama ekranı çıkacaktır. İlgili alana TC kimlik numaranızı yazıp, yan taraftaki resimde bulunan yazıyı da yazıp sorgula butonuna tıklayınca borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom sorgulama ve borç ödeme işlemini yapmak için TIKLAYIN..

Kaynak: http://e-sorgulamamerkezi.com/turk-telekom-borc-sorgulama-ve-odeme.html