Marmara Üniversitesi ülkemizin köklü üniversitelerinden biridir. Üniversitenin tarihi 1883’lü yıllara yani Sultan Abdülhamid Han dönemine denk gelmektedir. Üniversite çeşitli eğitim kurumları adı altında hizmet verdikten sonra en son Marmara Üniversitesi olarak hizmet vermeye devam…

Marmara Üniversitesi ülkemizin köklü üniversitelerinden biridir. Üniversitenin tarihi 1883’lü yıllara yani Sultan Abdülhamid Han dönemine denk gelmektedir. Üniversite çeşitli eğitim kurumları adı altında hizmet verdikten sonra en son Marmara Üniversitesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Randevu Alma

Aşağıda sizlere Marmamara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi internet üzerinden randevu alma işlemi anlatılmıştır. Bu işlem için sizinle bir bağlantı paylaşılmıştır. İlgili bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda bulunan bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Bu bilgiler ilk önce TC kimlik numarasıdır. TC kimlik numaranızı ilgili alan girip alt taraftaki ben robot değilim bölümünü işaretleyerek devam butonuna tıklayınız. Ardından boş randevu günü varsa randevu günü seçimi ve diğer seçimlerden sonra kimlik onayı bölümüne geçip kimliğinizi onaylayın.

İşleminize onay verdikten sonra işleminiz tamamlanmıştır.

Marmamara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi internet üzerinden randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Kaynak: http://e-sorgulamamerkezi.com/marmara-universitesi-dis-hekimligi-fakultesi-randevu-alma.html