İnternet üzerinden laboratuvar tahlil/tetkik sonucu sorgulama, tahlil sorgulama, randevu alma gibi işlemleri artık rahatlıkla yapabilmekteyiz. Bu ve benzeri işlemler için yapmamız gereken sadece bilgisayardan ilgili konuyu arattırıp sonuca ulaşmak. E-devlet sistemine geçiş yapmamızdan dolayı…

İnternet üzerinden laboratuvar tahlil/tetkik sonucu sorgulama, tahlil sorgulama, randevu alma gibi işlemleri artık rahatlıkla yapabilmekteyiz. Bu ve benzeri işlemler için yapmamız gereken sadece bilgisayardan ilgili konuyu arattırıp sonuca ulaşmak. E-devlet sistemine geçiş yapmamızdan dolayı artık bu gibi işlemler için fazla zaman harcamamaktayız.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Laboratuvar Tahlil/Tetkik Sonuçları

Maltepe Üniversitesi Hastanesi Tıp Fakültesi modern çizgisi ile hizmet vermektedir. Hastaneye muayene olup tahlil/tetkik verdikten sonra tahlil sonucu işleminizi internet 07üzerinden yapabilmektesiniz. Aşağıda sizlere Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi laboratuvar tahlil/tetkik sorgulama işlemini yapabileceğiniz bir bağlantı verilmiştir.

Bu bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden istenen TC kimlik numarası ve güvenlik sorusunu ilgili alana yazıp şifre al butonuna tıklayarak tahlil sonucu sorgulama işleminize devam edebilirsiniz.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi laboratuvar tahlil/tetkik sonucu sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Kaynak: http://e-sorgulamamerkezi.com/maltepe-universitesi-tip-fakultesi-laboratuvar-tahlil-tetkik-sonuclari.html