Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Aralık 1994 yılında SSK Kocaeli Hastanesi’nde hizmet vermeye başlamıştır. Kocaeli depreminde ise hizmete ara vermeden barakalarda devam etmiş olan hastane daha sonra Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi adı altında hizmet vermeye…

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Aralık 1994 yılında SSK Kocaeli Hastanesi’nde hizmet vermeye başlamıştır. Kocaeli depreminde ise hizmete ara vermeden barakalarda devam etmiş olan hastane daha sonra Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi adı altında hizmet vermeye devam etmiştir.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternetten Randevu Alma

Kocaeli Tıp Fakültesi Hastanesi internetten online randevu alma işleminiz için aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıyı tıkladığınızda hasta bilgi sistemi adı altında bir sistemle karşılaşacaksınız.

Burada sizden istenen TC kimlik numarası, doğum yılı, baba adı ve resimdeki kodu ilgili alanlara girip,  giriş butonuna tıklayarak hasta bilgi sistemine giriş yapabilir ve randevunuzu alabilirsiniz.

Kocaeli Tıp Fakültesi Hastanesi internetten online randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Kocaeli Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon Numarası, Adres Bilgisi

Aşağıda sizlere Kocaeli Tıp Fakültesi Hastanesi telefon numarası ve hastanenin adres bilgileri verilmiştir.

Telefon:  0 262 303 75 00

Adres   : Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Umuttepe Yerleşkesi
41380, Kocaeli

Kaynak: http://e-sorgulamamerkezi.com/kocaeli-universitesi-tip-fakultesi-hastanesi-internetten-randevu-alma.html