1955 yılında İzmir’de Ege Üniversite adı ile bir üniversitenin kurulması Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilmiştir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1955-1956 yıllarında 90 öğrenci ile eğitim öğretime başlanmıştır. Üniversite ve tıp fakültesi çok kısa bir zamanda…

1955 yılında İzmir’de Ege Üniversite adı ile bir üniversitenin kurulması Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilmiştir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1955-1956 yıllarında 90 öğrenci ile eğitim öğretime başlanmıştır. Üniversite ve tıp fakültesi çok kısa bir zamanda bölgenin en büyük ve en ileri teknolojili hastanesi olmuş olup bölge halkının hizmetine devam etmektedir.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastane Randevusu Alma

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastane randevusu alma işleminizi fakültenin sayfasından yapmanız mümkündür. Aşağıda sizlere tıp fakültesinin ilgili sayfasının linki verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden ilk önce bazı şartları okuyup kabul etmeniz istenecektir. Bu şartlar;

  • Randevular sadece başvuru tarihinin ertesi günü içindir.
  • Hastanemizde randevu sistemi 18:00 ile 24:00 arası aktif durumdadır.
  • Web’den aldığınız randevu sırasının bir önceliği yoktur. Randevu talep ettiğiniz birimden aldığınız, kayıt sırası geçerlidir.
  • Hastanemize başvurunuz sırasında T.C. kimlik numarası içeren resmi bir belgenin ibraz edilmesi zorunludur.
  • “Randevu Durumu” linkinden boş olan randevuları görebilir “randevu al” butonundan sisteme kayıt yapabilirsiniz.
  • Randevu almak istediğiniz alt birim/doktor ismini gri renkte görüyor ve üzerine tıklayamıyorsanız, bu ; o bölümün randevularının dolduğunu gösterir.

gibi ifadelerdir. Muayeneden önce yukarıdaki ifadeleri okumuş olmanız sıkıntı yaşamamanız açısından önemlidir. Bu ifadeleri okuyup onayladıktan sonra karşınıza sizin bilgilerinizi gireceğiniz bir ekran gelecektir. Bu bilgileri ilgili alanlara girip, giriş butonuna tıklayarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi internetten randevu alma işleminize devam edebilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi internetten online randevu alma işleminiz yapmak için TIKLAYIN…

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon Numarası, Adres ve İletişim Bilgileri

Aşağıda sizlere Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi telefon numarası ve iletişim bilgileri verilmiştir.

Adres:
Bornova
İzmir
35040
Türkiye
Telefon: 444 1 343

Kaynak: http://e-sorgulamamerkezi.com/ege-universitesi-tip-fakultesi-hastane-randevusu-alma.html