Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 2008 yılının Kasım ayında poliklinikleri ile hizmet vermeye başlamış olan, bölgedeki tek üniversite hastanesidir. Hastane 55 poliklinik, 23 yataklı yoğun bakım ünitesi, 7 yataklı çocuk yoğun bakım ünitesi, 9 ameliyathanesi ile 7 gün 24…

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 2008 yılının Kasım ayında poliklinikleri ile hizmet vermeye başlamış olan, bölgedeki tek üniversite hastanesidir. Hastane 55 poliklinik, 23 yataklı yoğun bakım ünitesi, 7 yataklı çocuk yoğun bakım ünitesi, 9 ameliyathanesi ile 7 gün 24 saat hizmet veren bölgesinde büyük bir hastanedir.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi İnternetten Randevu Alma

Çoğu hastane gibi Çanakkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’de randevu sistemini internet üzerine taşımıştır. Hastanenin web sayfası üzerinden Çanakkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıda sizlere bu işlemi yapabileceğiniz bir link verilmiştir. İlgili linki tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sol bölümde bulunan menülerden Hasta işlemleri-Randevu-Randevu alma butonuna tıkladığınızda karşınıza randevu almak için TC kimlik numaranız ve doğum tarihinizi girebileceğiniz bir sistem çıkacaktır. Bu bölümleri doldurup giriş butonuna tıkladıktan sonra istediğiniz bölümden randevu almanız mümkündür.

Aynı menülerden Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi randevu iptali işleminiz de yapabilirsiniz.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi internetten randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Telefonla Randevu Alma

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alma işleminizi telefon üzerinden de yapabilirsiniz. Bu işlem için üniversitenin Alo Randevu sisteminden yararlanabilirsiniz. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi Alo Randevu sistemi için hastanenin randevu telefonu olan 0 850 515 09 11 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Kaynak: http://e-sorgulamamerkezi.com/canakkale-onsekiz-mart-universitesi-tip-fakultesi-internetten-randevu-alma.html