Artık bir çok işlemimizi evimizden cebimizden iş yerlerimizden yapmamız mümkündür. Devletimizin artık elektronik ortama geçmeye ağırlık vermesinden dolayı kurumlar iş ve işlemleri elektronik ortama taşımış ve kurumlardaki yükleri azaltmışlardır. Bu da kurumlardaki yükün azalmasına, kişilerin iş…

Artık bir çok işlemimizi evimizden cebimizden iş yerlerimizden yapmamız mümkündür. Devletimizin artık elektronik ortama geçmeye ağırlık vermesinden dolayı kurumlar iş ve işlemleri elektronik ortama taşımış ve kurumlardaki yükleri azaltmışlardır. Bu da kurumlardaki yükün azalmasına, kişilerin iş ve işlemlerini internet üzerinden kendilerinin takip etmesine ve zaman tasarrufuna yol açmıştır. Hastaneler için bu işlemler genellikle hastane randevusu alma, hastane laboratuvar tahlil/tetkik sorgulama gibi işlemlerdir.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Sorgulama

Aşağıda sizlere Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi laboratuvar tahlil/tetkik sonucu sorgulama ile ilgili bir link verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda tahlil sonucunuzu öğrenmek için sol tarafta bulunan tetkik sonuçları menüsüne tıklayın.

Açılacak olan ekranda sizden TC kimlik numaranız ve doğum tarihiniz istenecektir. İlgili alanlara bu bilgileri girdikten sonra giriş butonuna tıklayarak Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi laboratuvar tahlil/tetkik sonucu sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı menüleri kullanarak Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi rapor durum sorgulama rapor işlemleri gibi menüler yardımıyla da rapor durumunuzu görmeniz mümkündür.

Dikkat: İlgili bölümde hastanede yatmakta olan veya adli vaka trafik kazası vakalarından dolayı hastaneye başvuru yapan kişilerin tahlil/tetkik sorgulama işlemleri yapılmamaktadır.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi laboratuvar tahlil/tetkik sonucu sorgulama yapmak için TIKLAYIN…

Kaynak: http://e-sorgulamamerkezi.com/canakkale-onsekiz-mart-universitesi-tip-fakultesi-laboratuvar-tahlil-sonucu-sorgulama.html