Açık Öğretim Lisesi yılda 3 kez yapılan bir sınavdır. Bu sınav sayesinde liseyi bitirememiş veya liseyi dışarıdan okumak isteyenler sınava girerek liseyi bitirme şansına sahip olmaktadırlar. Açık Öğretim Lisesi sınavlarına giriş yapabilmeniz için ilgili dönemde Açık Öğretim Lisesi kayıt yenilme…

Açık Öğretim Lisesi yılda 3 kez yapılan bir sınavdır. Bu sınav sayesinde liseyi bitirememiş veya liseyi dışarıdan okumak isteyenler sınava girerek liseyi bitirme şansına sahip olmaktadırlar. Açık Öğretim Lisesi sınavlarına giriş yapabilmeniz için ilgili dönemde Açık Öğretim Lisesi kayıt yenilme işleminizi yapmanız gerekmektedir.

31 Mart – 1 Nisan 2018 Açık Öğretim Lisesi Sınav Giriş Belgesi Nasıl Alınır?

Açık Öğretim Lisesi’ne kayıtlı olan herkese kendi hesaplarını kontrol edebilmeleri için bir şifre tanımlanmıştır. Öğrenciler sınavla ilgili işlemlerini bu şifre sayesinde sistemden yapabilmektedirler. Ayrıca sisteme giriş yaparak Açık Öğretim Lisesi alınan kredileri öğrenme, Açık Öğretim Lisesi geçilen dersleri görme gibi işlemlerinizi de yapabilmektesiniz.

Aşağıda sizlere 31 Mart – 1 Nisan 2018 Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgesini alabileceğiniz bir link verilmiştir. Bu linke tıklayarak Açık Öğretim Lisesi sınavına nerede gireceğinizi öğrenebilir, sınav giriş belgenizi yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz.

Açık Öğretim Lisesi sınavlarına katılabilmeniz için sınav giriş belgesi yanınızda olmasa bile size yardımcı olacaktır.

31 Mart – 1 Nisan 2018 Açık Öğretim Lisesi sınav giriş belgesi alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Kaynak: http://e-sorgulamamerkezi.com/31-mart-1-nisan-2018-acik-ogretim-lisesi-sinav-giris-belgesi-alma.html