Açık Öğretim Ortaokulu sınavları her yıl kayıt yenileyen öğrenciler için yapılmakta. Bu sınavlar yıl içerisinde 3 dönem halinde yapılmakta ve hangi sınavın ne zaman yapılacağı Açık Öğretim Ortaokulu resmi sitesi üzerinde Açık Öğretim Ortaokulu iş takvimi adı altında yayınlanmaktadır. 2016…

Açık Öğretim Ortaokulu sınavları her yıl kayıt yenileyen öğrenciler için yapılmakta. Bu sınavlar yıl içerisinde 3 dönem halinde yapılmakta ve hangi sınavın ne zaman yapılacağı Açık Öğretim Ortaokulu resmi sitesi üzerinde Açık Öğretim Ortaokulu iş takvimi adı altında yayınlanmaktadır. 2016 – 2017 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Ortaokulu 2.dönem sınavı da 18 Mart 2017 tarihinde yapılacağı site üzerinden duyurulmuştur.

18 Mart 2017 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonucu Öğrenme

Açık Öğretim Ortaokulu iş ve işlemlerinin ne zaman yapılacağını resmi sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Açık Öğretim Ortaokulu sınavı yapıldıktan sonra Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonuçları yaklaşık 3 hafta sonra ilan edilmektedir. Bu ilan kişilerin kendi kullanıcı adları ve şifreleri ile girebilecekleri bölüm üzerinden yapılmaktadır.

18 Mart Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonucunuzu da kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile yapabilirsiniz. Aşağıda size Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonucu öğrenme ile ilgili bir link verilmiştir. Bu linke tıklayarak kendi kişisel kullanıcı adınız ve şifreni yardımı ile gireceğiniz bölümden Açık Öğretim ortaokulu sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Bu ekranda geçilen derslerinizi kalan derslerinizi de görmeniz mümkündür.

19 Mart 2017 Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonucunuzu öğrenmek için TIKLAYIN…

Kaynak: http://e-sorgulamamerkezi.com/18-mart-2017-acik-ogretim-ortaokulu-sinav-sonucu-ogrenme.html

Reklamlar